Slider
Agnieszka Gańko
Agnieszka Gańko
Nazywam się Agnieszka Gańko, od listopada 2018 roku pełnię obowiązki dyrektora. Nasza szkoła to miejsce szczególne. Jest jedną z najstarszych szkół na Mazowszu, i szkołą która łączy tradycje z nowoczesnością. Posiadamy bazę dydaktyczną, kadrę i doskonale wyposażone pracownie, które wspomagają proces nauczania. Możemy się poszczycić laureatami konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Poznaj ofertę dydaktyczno–edukacyjną naszej szkoły. Zapraszam, dołącz do Nas.

Spotkanie z przedstawicielami Oddziału PTTK Siedlce

W naszej szkole gościliśmy szanownych przedstawicieli Oddziału PTTK Siedlce: panią Annę Kirchner- prezes Zarządu, pana Stanisława Czajkę - byłego dyrektora Zespołu Szkół w Siennicy oraz pana Eugeniusz Skorupkę - przewodnika i pilota wycieczek. W spotkaniu uczestniczyła młodzież klas Technikum Obsługi Turystycznej i miała możliwość wysłuchać prelekcji o działalności Oddziału PTTK, który koncentruje swoje działania głównie na promocji regionu, a szczególnie Ziemi Siedleckiej, na ukazywaniu bogactwa kulturowego, czy też walorów krajoznawczych Doliny Bugu. Nadmienić należy, że Oddział PTTK Siedlce jest współzałożycielem Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a także członkiem Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Pan Stanisław Czajka, jako wieloletni nauczyciel szkoły przypomniał historię Ziemi Siennickiej oraz historię naszej szkoły, a pan Eugeniusz Skorupka promował zawód pilota. 
 

Biblioteka szkolna

Literatura jest kobietą

Literatura jest kobietą

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Siennickie Muzeum Szkolne

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO