GMINNY TURNIEJ
TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZY
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

previous arrow
next arrow
Slider
Agnieszka Gańko
Agnieszka Gańko
Nazywam się Agnieszka Gańko, od listopada 2018 roku pełnię obowiązki dyrektora. Nasza szkoła to miejsce szczególne. Jest jedną z najstarszych szkół na Mazowszu, i szkołą która łączy tradycje z nowoczesnością. Posiadamy bazę dydaktyczną, kadrę i doskonale wyposażone pracownie, które wspomagają proces nauczania. Możemy się poszczycić laureatami konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Poznaj ofertę dydaktyczno–edukacyjną naszej szkoły. Zapraszam, dołącz do Nas.

Spotkanie z przedstawicielami Oddziału PTTK Siedlce

W naszej szkole gościliśmy szanownych przedstawicieli Oddziału PTTK Siedlce: panią Annę Kirchner- prezes Zarządu, pana Stanisława Czajkę - byłego dyrektora Zespołu Szkół w Siennicy oraz pana Eugeniusz Skorupkę - przewodnika i pilota wycieczek. W spotkaniu uczestniczyła młodzież klas Technikum Obsługi Turystycznej i miała możliwość wysłuchać prelekcji o działalności Oddziału PTTK, który koncentruje swoje działania głównie na promocji regionu, a szczególnie Ziemi Siedleckiej, na ukazywaniu bogactwa kulturowego, czy też walorów krajoznawczych Doliny Bugu. Nadmienić należy, że Oddział PTTK Siedlce jest współzałożycielem Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a także członkiem Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Pan Stanisław Czajka, jako wieloletni nauczyciel szkoły przypomniał historię Ziemi Siennickiej oraz historię naszej szkoły, a pan Eugeniusz Skorupka promował zawód pilota. 
 

Biblioteka szkolna

Podziękowanie

Podziękowanie

Warszawska Syrenka

Warszawska Syrenka

Siennickie Muzeum Szkolne

Słowem Niepodległa

Słowem Niepodległa

Z kroniki LP. Rok szkolny: 1958-59

Z kroniki LP. Rok szkolny: 1958-59

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO