Światowy Dzień Seniora 2023

14 listopada przypada Światowy Dzień Seniora. To doskonały powód, aby pamiętać na co dzień o ludziach starszych i ich rodzinach. Z tej okazji Samorząd Uczniowski

z opiekunem panią Anetą Samulik i uczniami klasy 5TTP z nauczycielem języka polskiego panią Joanną Janicką postanowili wzmocnić więzi międzypokoleniowe, jak i zintegrować środowiska seniorów i szkolne podejmując na słodkim poczęstunku przy kawie i herbacie sąsiadujący z ZS Siennica Klub Senior+ w Siennicy i jego uczestników. W miłej atmosferze przy piosenkach z „tamtych” lat spędziliśmy wspólny czas. Wszystkim seniorom, a w szczególności Uczestniczkom i Uczestnikom Klubu Senior+ w Siennicy życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich pasji, pogody ducha, optymizmu życiowego, satysfakcji i wszelkiej pomyślności.