Slider
Agnieszka Gańko
Agnieszka Gańko
Nazywam się Agnieszka Gańko, od listopada 2018 roku pełnię obowiązki dyrektora. Nasza szkoła to miejsce szczególne. Jest jedną z najstarszych szkół na Mazowszu, i szkołą która łączy tradycje z nowoczesnością. Posiadamy bazę dydaktyczną, kadrę i doskonale wyposażone pracownie, które wspomagają proces nauczania. Możemy się poszczycić laureatami konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Poznaj ofertę dydaktyczno–edukacyjną naszej szkoły. Zapraszam, dołącz do Nas.

Sushi w Garwolinie

W ramach zajęć z geografii turystycznej świata wzięliśmy udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez restaurację Sushi 49 &Thai w Garwolinie.

Tematem przewodnim była narodowa potrawa Japonii- sushi. Poznaliśmy historię oraz tajniki przygotowania tego wykwintnego dania. Mieliśmy okazję przekonać się, że przygotowanie rolek nie jest łatwe, ale dostarcza mnóstwa radości. Naszymi przewodnikami po świecie egotycznej kuchni japońskiej był p. Janek- szef kuchni oraz p. Łukasz- sushi master, którym bardzo dziękujemy za poświęcony czas i świetną zabawę.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 3 T (technik obsługi turystycznej) pod opieką p. dyrektor Agnieszki Gańko i p. Anny Białoty.

Biblioteka szkolna

Literatura jest kobietą

Literatura jest kobietą

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Siennickie Muzeum Szkolne

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO