Slider
Agnieszka Gańko
Agnieszka Gańko
Nazywam się Agnieszka Gańko, od listopada 2018 roku pełnię obowiązki dyrektora. Nasza szkoła to miejsce szczególne. Jest jedną z najstarszych szkół na Mazowszu, i szkołą która łączy tradycje z nowoczesnością. Posiadamy bazę dydaktyczną, kadrę i doskonale wyposażone pracownie, które wspomagają proces nauczania. Możemy się poszczycić laureatami konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Poznaj ofertę dydaktyczno–edukacyjną naszej szkoły. Zapraszam, dołącz do Nas.

Studniówka 2019

Co to był za bal … 
W sobotni wieczór 5 stycznia 2019 roku w budynku ZS im. H.i K. Gnoińskich w Siennicy na swoim wielkim balu bawili się maturzyści klas Technikum Obsługi Turystycznej z wychowawcą Panią Anną Prokurat i Technikum Systemów i Urządzeń Energetyki Odnawialnej z wychowawcą Panem Mirosławem Ostrowskim. Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Gańko, a następnie odtańczono tradycyjnego poloneza. Wspaniała zabawa trwała do samego rana, pozostały wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia. 
 

Biblioteka szkolna

Literatura jest kobietą

Literatura jest kobietą

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Siennickie Muzeum Szkolne

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Dyrektor Kazimierz Gnoiński

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

Z Kroniki LP. Cz I. Rok szk. 1955/56

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO