Poprzednia Następny artykuł

Erasmus+ 2018

Cel główny projektu to ułatwienie uczestnikom odniesienia sukcesu na rynku pracy po zakończeniu nauki szkolnej. Doprowadzą do tego cele pośrednie projektu: umożliwienie zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych i językowych oraz podwyższenia kompetencji osobistych uczestników projektu, osiągnięte dziękiumiędzynarodowieniu procesu kształcenia zawodowego w szkole. Każdy uczestnik projektu weźmie udział w kursie przygotowującym go do wyjazdu na staż. Na kurs złożą się zajęcia przygotowania pedagogicznego, językowego (30-godzinny kurs języka włoskiego/angielskiego) i kulturowego. Po ich zakończeniu uczestnicy wyjadą na staże. Stażyści, podzieleni na dwie16-osobowe grupy, wyjadą do Włoch w maju 2019 roku i do Portugalii w maju 2020 roku. Z każdą grupą wyjedzie dwóch opiekunów szkolnych. Każdy z uczestników dostanie certyfikat odbycia kursu językowego i certyfikat odbycia zajęć przygotowania kulturowego i pedagogicznego – oba wystawione przez szkołę; certyfikat odbycia stażu wystawiony przez włoską/portugalską organizację partnerską oraz unijny dokument Europass-Mobilność potwierdzający nabyte kwalifikacje zawodowe - honorowany na terenie całej Unii Europejskiej, a także dokumenty Europass-CV i Europass-Paszport Językowy. 

Listy osób aplikujących w roku szkolnym 2018/2019 w rekrutacji wstępnej do projektu
pt. „EUROPEJSKIE KWALIFIKACJE” realizowanego w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy

listy kandydatów, którzy wezmą udział w zajęciach przygotowujących do wyjazdu na staż zagraniczny w ramach projektu

l.p

Grupa Włoska

1.

Krystian Drozdowski

2.

Emilia Ajchner

3.

Dominik Gomulski

4.

Patryk Gawicki

5.

Mateusz Zawolski

6.

Karolina Chlebiecka

7.

Daniel Gromski

8.

Mateusz Polkowski

9.

Alberto Ridaura-Baranowski

10.

Julia Gałązka

11.

Kamil Lisiecki

12.

Natalia Huff

13.

Sandra Witowska

14.

Joanna Podlipniak

15.

Patryk Stelmaszczyk

16.

Martyna Ciszek

17.

Kacper Szydłowski

18.

Patryk Chojecki

 

UWAGA: przed wami kolejny etap rekrutacji. Pamiętajcie, że ostateczną liczbę osób, które wyjadą na staż zagraniczny komisja zrekrutuje spośród kandydatów biorących udział w zajęciach przygotowujących do staży, według kryteriów zamieszczonych w pkt. 8 Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. 

Dziękuję za wzięcie udziału we wstępnej rekrutacji. Zeruję punkty i życzę powodzenia w kolejnym etapie rekrutacji.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO