Zjazdy Sienniczan

Jest już tradycją, ze podczas naszych zjazdów absolwentów i wychowanków szkół siennickich robimy wiele zdjęć. Jednak najlepszym, mającym charakter dokumentu jest to wykonywane na schodach przed wejściem do budynku szkolnego. To rzeczywiście świetne miejsce do tego typu zbiorowych fotografii. Dzisiaj prezentuję kolekcję tych zdjęć zjazdowych z naszego muzealnego archiwum, a przy okazji wyjaśniam zawiłości związane z podawaną w źródłach liczbą i kolejnością zjazdów i przypominam ważne moim zdaniem wydarzenia około zjazdowe.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO