Agnieszka Gańko - dyrektor szkoły

Witam na oficjalnej internetowej stronie Zespołu Szkół im. Hipolity i Kazimierza Gnoińskich w Siennicy. Nazywam się Agnieszka Gańko, od listopada 2018 roku pełnię obowiązki dyrektora. 

Nasza szkoła to miejsce szczególne. Jedna z najstarszych szkół na Mazowszu, która łączy tradycje z nowoczesnością. Posiadamy bazę dydaktyczną, doskonale wyposażoną w nowoczesne pracownie, Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii wspomagają one proces nauczania. Obok zabytkowych budynków znajduje się Siennickie Muzeum Szkolne, które pozwala poznać historię placówki oraz regionu Siennicy.

Kompleks boisk sportowych Orlik, ogród, stawy i źródełko są miejscem rekreacji. W naszej szkole, odbywa się wiele imprez cyklicznych, np.: Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, Turniej Turystyczno – Krajoznawczy, Inspiracje Liryczne i inne. Możemy się poszczycić laureatami konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. Poznaj ofertę dydaktyczno – edukacyjną naszej szkoły. 

Zapraszam dołącz do Nas.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO