Warszawska Syrenka

W tym roku odbył się 42 Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka", którego celem jest ujawnianie młodych talentów recytatorskich,

popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania, ożywienie kontaktu z poezją polską i zagraniczną. Nasz gimnazjalista Adrian Broda na szczeblu powiatowym, mimo dużej konkurencji, zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Ucznia przygotowała pani MAŁGORZATA MICHALIK.

Adrianowi życzymy dalszych sukcesów w konkursach recytatorskich, w których będzie jeszcze z pewnością uczestniczył. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO