Kartka świąteczna

W grudniu odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których zostały wykonane kartki świąteczne. W ich tworzeniu została wykorzystana technika quillingu tj. tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Radość tworzenia z papieru dodatkowo podgrzewała atmosfera zbliżających się świąt.

{gallery}biblioteka/2019/kartka_sw{/gallery}

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO