Kontakt

Stanowisko:
inspektor RODO
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 534 883 007
Pobierz informację jako: Wizytówka

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska w celu komunikacji elektronicznej za pomocą wiadomości e-mail.

Oświadczam, iż zapoznałem się poniższymi informacjami:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych za pomocą formularza jest Zespołu Szkół im H. i K. Gnoińskich w Siennicy (adres: 05-332 Siennica ul. Mińska 38, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu: 25 7572224) – reprezentowany przez Dyrektora.
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu zaewidencjonowania zgłoszenia paleniska.
Okres przechowywania Pana/Pani danych uzależniony jest nadanej im kategorii archiwalnej, zgodnie z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt określonym przepisem prawa.
4. Odbiorcą Pani/Pana danych będą podmioty uprawione na podstawie przepisów prawa, a także podmioty, którym na podstawie zawartej umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych.
5. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Decyzje w Pani/Pana sprawie nie będą zapadały w sposób zautomatyzowany, a dane nie będą podlegać profilowaniu.
8. Z Inspektorem Ochrony Danych może się Pani/Pan skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na podany wyżej adres administratora danych z dopiskiem „Do Inspektora ochrony danych”.