Międzynarodowy Dzień Koszuli

Samorząd Uczniowski wraz z Biblioteką Szkolną postanowili wprowadzić w nasze szkolne życie trochę elegancji i wesołych kolorów. W piątek 13 stycznia 2023r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Koszuli. Koszula to jedna z najbardziej uniwersalnych części garderoby męskiej, jak i damskiej. To ponadczasowy element naszej garderoby. Dlatego też nie może jej zabraknąć w szafie prawdziwego amanta dobrego stylu. Zawsze poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji. Od wieków stanowiła podstawowy ubiór każdego mężczyzny, lecz dziś nie brakuje jej również w damskiej szafie. W tym dniu uczniowie naszej szkoły wspólnie zadbali o szyk i elegancję. Każda osoba, ubrana w stylową i kolorową koszulę dostała dodatkowe punkty z zachowania.
Do zabawy włączyli się też nauczyciele.
Najelegantszą parą zostali Łucja Piwowarczyk i Mateusz Krzewski, a najbardziej barwną Olga Sobczak.