26. Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

26. Konkurs Piosenki Obcojęzycznej za nami! Czas na krótkie podsumowanie oraz fotorelację. Na tegorocznej scenie stanęło 18 uczestników, którzy oceniani byli przez jury: od strony językowej (Anna Jackowska, Aleksandra Szajkowska, Wojciech Kurach) oraz od strony artystycznej (Karol Piątkowski).

Po burzliwych obradach, komisja wyłoniła pięciu laureatów:

Miejsce I – Zuzanna Szymańska ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim

Miejsce II – Sebastian Rybak z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim

Miejsce III – Barbara Rumak z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienie - Lena Piętka ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli oraz Anastazja Korbel ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie.

Serdecznie gratulujemy! 🙂

Dziękujemy Opiekunom i Uczniom za niezliczone godziny przygotowań oraz p. Mirosławowi Chojeckiemu za obsługę techniczną. Pragniemy także złożyć podziękowania partnerom konkursu, którzy ufundowali nagrody: Urzędowi Gminy Siennica, Stowarzyszeniu Absolwentów i Wychowanków Szkół Siennickich, sklepowi Kulfon w Siennicy oraz Radzie Rodziców.