Podziękowanie dla Samorządu Uczniowskiego

Jako opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pragniemy serdecznie podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie w życie szkoły i optymizm, którym zarażaliście nas i Dyrekcję szkoły. Było nam niezmiernie miło współpracować z Wami. Jesteśmy dumni, że jesteście (byliście Absolwenci) uczniami naszej szkoły i że zależy Wam na jak najlepszym jej wizerunku. Zawsze będziemy pamiętać, że kosztem wolnego czasu, wykradając chwile pomiędzy jednym a drugim sprawdzianem czy kartkówką byliście na każdą naszą prośbę. Wasze poczucie obowiązku, poczucie humoru i wiara w sukces przezwyciężała wszelkie trudy. Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, za uśmiech, życzliwość:

1. Monika Pałdyna- przewodnicząca SU

2. Katarzyna Kosiewicz

3. Julia Gałązka ( Absolwentka)

4. Mateusz Polkowski ( Absolwent)

5. Barbara Podlaska

6. Julia Madziar

7. Martyna Zgódka

8. Łucja Piwowarczyk

Dziękujemy i życzymy Wam udanych, bezpiecznych wakacji, dużo słońca, ciekawych podróży i poznania wielu nowych, wspaniałych ludzi: Marta Julia Patoka, Waldemar Janiszek

Do zobaczenia :)

 "Radość, która przemienia się w dziękuję, jest najlepszą wdzięcznością."
Gottfried Ephraim Lessing