Abiturienci 2021

Drogie Abiturientki i Drodzy Abiturienci! Kochani :)

Żegnamy dzisiaj Was – tegorocznych Absolwentów Zespołu Szkół im. H. I K. Gnoińskich w Siennicy. Rok szkolny 2020/2021 był bardzo wyjątkowy. Równie nietypowe jest pożegnanie z Wami, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować ukończenia szkoły oraz sukcesów. Nie możemy świętować Waszego zakończenia szkoły w tradycyjnej formie, ale pragniemy przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.

Mimo tej nietypowej sytuacji chciałabym Wam życzyć w imieniu wszystkich uczniów powodzenia na nowej drodze życia. Domyślam się, że niektórym z Was ciężko będzie opuścić mury szkoły i w pełni wkroczyć w dorosłe życie. Spędziliście tu przecież wiele czasu, wiele razem przeżyliście. Wierzymy, że wynieśliście ze szkoły nie tylko wiedzę merytoryczną, praktyczną, ale także mnóstwo doświadczeń, wspomnień i pięknych chwil. I choć czas spędzony w szkole staje się właśnie epizodem w waszym życiu mam nadzieję, że był to epizod owocujący w doświadczenie, które pomogli Wam zdobywać wasi wychowawcy oraz nauczyciele. Jestem głęboko przekonany, że uzyskane w szkole przygotowanie do dorosłego życia, pozwoli wam pomyślnie zrealizować wasze plany i marzenia... 

Nadszedł czas rozstania. Wielu z nas z pewnością uroni niejedną łzę. Teraz zabierzecie ze sobą cały bagaż doświadczeń i wspomnień i wyruszycie w dalszą drogę. Żegnając się, życzę Wam pomyślności, sukcesów i szczęścia. Mam nadzieje, że czas spędzony w Naszym Zespole zapamiętacie jak najlepiej i często będziecie do niego wracać wspomnieniami. POWODZENIA!!!

Zanim ostatnie spotkanie w tym gronie dobiegnie końca i każdy z nas naciśnie czerwoną słuchawkę opuszczając je, chcielibyśmy Wam powiedzieć, że przygotowaliśmy dla Was mały, pamiątkowy upominek, który otrzymacie w piątek wraz z świadectwem.

Jest jeszcze coś co chcielibyśmy Wam zadedykować, a mianowicie... ostatni szkolny dzwonek.
To specjalnie dla WAS nasi Absolwenci !!!!