III miejsce Łucji Piwowarczyk w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania

Tegoroczny Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną i Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim miał przebieg wirtualny. Uczestnicy mieli za zadanie nagrać film z czytania wybranych przez siebie utworów i przesłać je do organizatora konkursu. Młodzież szkół średnich mogła wybrać tekst Jana Pawła II, a uczniowie szkół podstawowych twórczość Marii Konopnickiej. Podwójna rocznica- 100 lat od urodzin Papieża Polaka oraz 150 lat od śmierci autorki „O krasnoludkach i sierotce Marysi”- stała się okazją do zaprezentowania wielu talentów. Nasz szkołę reprezentowała Łucja Piwowarczyk , uczennica klasy 2 technikum organizacji turystyki. Zaprezentowała fragment homilii „Do młodych” i zdobyła III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania. Serdecznie gratulujemy!