Czytaj.pl

Z wielką radością informujemy, że Nasza Szkoła po raz kolejny została przyjęta do tegorocznego projektu ,,Upoluj swoją książkę" realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL! Zawsze chętnie włączamy się w wspólne promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. Charakterystyczne żółte plakaty rozwieszone są w trzech miejscach w szkole w widocznych miejscach. Znajdziecie je na głównej tablicy ogłoszeń, przy drzwiach świetlicy i na witrynie obok biblioteki szkolnej. Można łatwo zeskanować z nich kod QR. Akcja rozpoczęła się 2 listopada i potrwa do 30 listopada. Przez cały ten czas uczniowie będą mogli czytać i słuchać za darmo książkowe bestsellery w formie audiobooków i e-booków. Organizatorzy akcji zachęcają do śledzenia strony www.akcja.czytaj.pl i ich mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą informować o konkursach dla uczniów i nowościach w projekcie.
Mamy wielką nadzieję, że akcja ,,Upoluj swoją książkę" będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli (którzy oczywiście też mogą wziąć w niej udział!).