Dzień Seniora '2019

15 listopada w naszej szkole odbył się Siennicki Dzień Seniora. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Państwo Seniorzy przyjęli nasze zaproszenie i mogliśmy spędzić wspólnie ten czas.

Klasy pedagogiczno-artystyczne przygotowały cześć artystyczną. Królowały utwory niezapomnianej Anny Jantar. Przy takiej uroczystości nie mogło zabraknąć tortu, który dodatkowo osłodził te chwile. A po torcie... zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Klasy turystyczne na wstępie przedstawiły swój taniec show a później już wszyscy razem bawiliśmy się przy znanych i lubianych przebojach. Modelowaliśmy kolorowe balony i budowaliśmy wieże z klocków czemu towarzyszyło wiele emocji.

Jeszcze raz dziękujemy za pięknie spędzone chwile.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO