Pożegnanie maturzystów

Kolejny rocznik uczniów naszych klas technikum zakończył edukację! Westchnieniom, podziękowaniom, uśmiechom nie było końca.

Na początku uroczystości poczet sztandarowy pożegnał się ze sztandarem. Następnie najlepszych absolwentów wyróżniono za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję, pracę w samorządzie uczniowskim, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, kulturę osobistą. Dla wychowawcy jest to zawsze wzruszający moment. I tego wzruszenia nie kryli pani Anna Prokurat i pan Mirosław Ostrowski ostatni raz wręczając nagrody swoim podopiecznym. Z klasy technikum turystycznego nagrodami książkowymi uhonorowano: Agatę Czapską, Marlenę Kieliszczyk, Natalię Chapską, Kingę Rudnicką, Monikę Mazowiecką, Katarzynę Pacuszkę, Szymona Morenia i Kamila Kowalskiego. Z klasy technikum energii odnawialnej nagrody otrzymali: Adriana Paska, Jolanta Zawadka, KaroI Czajka i Kamil Pałdyna. Dodatkowo dyrektor szkoły, Agnieszka Gańko, wyróżniła  Kamila Pałdynę wręczając mu Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Szkołę ukończyło 20 uczniów z klasy IV TOT i 14 z klasy IV TEO. I jeszcze pamiątkowe selfi.  A przed nimi matura…

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO