Sushi w Garwolinie

W ramach zajęć z geografii turystycznej świata wzięliśmy udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez restaurację Sushi 49 &Thai w Garwolinie.

Tematem przewodnim była narodowa potrawa Japonii- sushi. Poznaliśmy historię oraz tajniki przygotowania tego wykwintnego dania. Mieliśmy okazję przekonać się, że przygotowanie rolek nie jest łatwe, ale dostarcza mnóstwa radości. Naszymi przewodnikami po świecie egotycznej kuchni japońskiej był p. Janek- szef kuchni oraz p. Łukasz- sushi master, którym bardzo dziękujemy za poświęcony czas i świetną zabawę.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 3 T (technik obsługi turystycznej) pod opieką p. dyrektor Agnieszki Gańko i p. Anny Białoty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO