7. Siennickie Inspiracje Liryczne

Szanowni Państwo

Zespół Szkół w Siennicy zaprasza do współpracy  wszystkich, którzy lubią śpiewać, a zwłaszcza tych którzy dotąd nie mieli okazji, odwagi czy możliwości zaprezentowania się przed publicznością.  

W piątkowy listopadowy wieczór liryczny  29 XI 2019 r. (piątek) godz. 17:00 poświęcony piosenkom z tekstami lubianych poetów  również serdecznie zapraszamy publiczność, ponieważ atmosfera w Lirycznej Kawiarence jest niezwykle magiczna.

Przyjdźcie – zobaczycie i usłyszycie!

Wstęp wolny.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO