Studniówka 2019

Co to był za bal … 
W sobotni wieczór 5 stycznia 2019 roku w budynku ZS im. H.i K. Gnoińskich w Siennicy na swoim wielkim balu bawili się maturzyści klas Technikum Obsługi Turystycznej z wychowawcą Panią Anną Prokurat i Technikum Systemów i Urządzeń Energetyki Odnawialnej z wychowawcą Panem Mirosławem Ostrowskim. Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Gańko, a następnie odtańczono tradycyjnego poloneza. Wspaniała zabawa trwała do samego rana, pozostały wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia. 
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO