Stypendium Premiera RP

27 listopada 2019 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów 270 uczniom rejonu warszawskiego

na rok szkolny 2019/2020. Wśród nagrodzonych była uczennica klasy III Technikum Obsługi Turystycznej naszej szkoły, Małgorzata Łukasiak. Wręczenie stypendiów uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów z Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

Akt przyznania stypendium w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyła Dorota Skrzypek oraz Krzysztof Wiśniewski - Mazowieccy Wicekuratorzy Oświaty. Małgorzata Łukasiak w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała promocję z wyróżnieniem i uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole. Nagrodzonej uczennicy w uroczystości towarzyszyła mama i Dyrektor Zespołu Szkół - pani Agnieszka Gańko.

 

Gratulacje dla Małgosi!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. INFO