środa, styczeń 16, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Klasa pod patronatem biura podróży Rainbow.

W środę, 19 października  swoje istnienie oficjalnie rozpoczęła pierwsza klasa technikum obsługi turystycznej o specjalności animator czasu wolnego pod patronatem biura podróży Rainbow. Jest to już nasza druga klasa o tej specjalizacji. Na uroczystości byli obecni przedstawiciele biura: pani Aleksandra Wodzyńska i pan Filip Szmidt.

Uczniom wręczono firmowe koszulki, identyfikatory, listy do rodziców oraz podręczniki do nauki specjalizacji animacja czasu wolnego.

 Współpraca z jednym głównych biur podróży daje uczniom duże możliwości, m.in. mogą uczestniczyć w wycieczkach studyjnych, w zajęciach animacyjnych, odbywać praktyki w biurze podróży Rainbow, a przede wszystkim mogą rekrutować się w pierwszej kolejności do pracy jako animatorzy do hoteli państw Morza Śródziemnego, a takich właśnie specjalistów poszukuje biuro podróży Rainbow.

Uczniowie na spotkaniu pochwalili się swoimi umiejętnościami animacyjnymi. Klasa I TT zatańczyła znany taniec integracyjny "Belgijka", klasa II TT z pomocą uczniów klasy I TT zorganizowała i przedstawiła dzień tematyczny- dzień hawajski oraz na koniec zatańczyła- The greatest Showman, swoje zdolności taneczne zaprezentował również uczeń II TT- Kacper Sarna.

Uczniom klas patronackich życzymy wielu wspaniałych przygód animacyjnych.

Oto krótka fotorelacja z uroczystości: