środa, styczeń 16, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/19

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/19 odbyła się 3 września 2018 r. Rozpoczęła ją msza w kościele parafialnym w Siennicy. Następnie, Pan Dyrektor Zbigniew Piłatkowski w obecności szacowanych gości: wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Siennickich Ireny Łukaszewskiej, kustosza Muzeum Ziemi Siennickiej Tadeusza Gnoińskiego, przewodniczącego Rady Rodziców Jarosława Kowalskiego, a przede wszystkim całej społeczności szkolnej rozpoczął rok szkolny 2017/18. Podczas akademii powitał młodzież szkolną, a szczególnie uczniów klasy pierwszej technikum. 

Życzymy naszym uczniom zapału do nauki, niech spędzony czas  w szkole zaowocuje dobrymi ocenami oraz wieloma sukcesami w tym nowym roku szkolnym.