środa, styczeń 16, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Wycieczka do Białowieży

    Już po raz drugi Rada Rodziców ufundowała wycieczkę dla uczniów naszej szkoły. Mogli na nią pojechać uczniowie wyróżniający się aktywną postawą, mający dobre wyniki w nauce i wysoką frekwencję.  We wtorek, 12 czerwca, wyruszyliśmy do Białowieży celem zwiedzenia Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz Muzeum Przyrodniczego. Po części edukacyjnej nastąpiła część rekreacyjna – ognisko. Zarówno pogoda jaki i humory tego dnia dopisywały. Dziękujemy Radzie Rodziców za tak miły prezent na koniec roku szkolnego.