sobota, luty 23, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

SUPERGIMBUS 2018

   6 czerwca 2018r. uczniowie klasy II gimnazjum wraz z wychowawczynią wybrali się do Gimnazjum Salezjańskiego w Mińsku Mazowieckim na konkurs „SUPERGIMBUS 2018” , aby kibicować biorącemu udział w konkursie  koledze z klasy,  Adrianowi  Brodzie.

    Udział w tegorocznym konkursie miał być dla Adriana tylko rozgrzewką przed rokiem 2019. Nikt nie spodziewał się, że uczeń z klasy II gimnazjum,  w dodatku najmłodszy uczestnik konkursu, nasz Adrian, zdobędzie tytuł najlepszego gimnazjalisty w powiecie mińskim.

   W konkursie brało udział 19 gimnazjalistów. Już po pierwszej turze pytań Adrian prowadził. Druga tura pytań i runda finałowa  przypieczętowały Jego zwycięstwo. Podczas konkursu naszego reprezentanta mocno wspierała oklaskami i dopingiem cała klasa.

   Adrian wywalczył cenną nagrodę - tablet, puchar najlepszego gimnazjalisty w powiecie mińskim i nagrodę dla najmłodszego uczestnika konkursu.

   Gratulacjom  nie było końca.  Adrian długo nie mógł ochłonąć po tak spektakularnym sukcesie.

  Gratulujemy!