sobota, luty 23, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Szkoła Ponadgimnazjalna też ma swojego Mistrza……..!!!

Reprezentacja ZS w Siennicy w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych równie udanie pokazała się w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu  Mińskiego co gimnazjum i również ma swojego mistrza. Paweł Żaczek został Mistrzem Powiatu Mińskiego w skoku w dal. Co więcej Paweł został multimedalistą tych zawodów gdyż zdobył także 2 brązowe medale w biegu na 100m oraz sztafecie 4x100m. Oprócz Pawła medal w sztafecie zdobyli także: Piotr Żaczek, Filip Wójcik i Krystian Drozdowski. Gratulujemy :) Żeńska sztafeta w składzie: Ewa Ajchner, Emilia Ajchner, Ola Pasik, Sandra Witowska zajęła 5 miejsce.

Brawo za walkę do końca ;)