sobota, luty 23, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Mamy Mistrza...!

Mamy Mistrza….! Wicemistrza…! I Wice-Wicemistrzów….!!!

Udany występ uczniów z Siennicy w tegorocznych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu MińskiegoJ

15.05 uczniowie naszej Szkoły wybrali się na kolejne już zawody sportowe w tym roku. Tym razem była to ‘’Królowa Sportu’’ czyli Lekkoatletyka a dokładniej Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Mińskiego. Szczególne gratulacje za występ dla:

 - Mateusza Michalaka za zdobycie złotego medalu w pchnięciu kulą.

- Jakuba Kazimierczyka za srebrny medal w skoku w dal.

- Bartosza Mirosa za brązowy medal w biegu na 300 m.

- Sztafety olimpijskiej w składzie (Krystian Balas, Jakub Kazimierczyk, Mateusz Michalak, Adrian Majczyna) również za brązowy medal.

 

Medali mogło być więcej bo blisko strefy medalowej był również: Krystian Balas w biegu na 400m, Piotr Antosiewicz w skoku w wzwyż, Hubert Gajowniczek w skoku w dal oraz sztafeta olimpijska dziewcząt (Amelia Zięba, Agata Zwierz, Klaudia Kazimierczyk, Ola Płatek)  ale tym razem musieliśmy obejść się smakiem choć brakowało naprawdę niewiele. Mimo wszystko gratulujemy tak dobrych wyników i życzymy jeszcze lepszych w przyszłości.

BRAWO!!!!!!