niedziela, grudzień 09, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

WIELKA ORKIESTRA W SERCU SIENNICY

14 STYCZNIA: WIELKA ORKIESTRA W SERCU SIENNICY

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie zapraszają na XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Siennicy.

W tym roku w naszej szkole już po raz siódmy będzie miał miejsce finał największego i najbardziej lubianego wydarzenia charytatywnego w Polsce. Tegorocznym celem przyświecającym imprezie jest zbiórka pieniędzy na leczenie noworodków. Dwudziestu ośmiu wolontariuszy, uczniów ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, od rana będzie kwestowało, aby zebrać jak najwięcej funduszy na ten niezwykle ważny cel.

 

 

ATRAKCJE

W programie imprezy znajdą się atrakcje dla dużych i małych. Naszym gościem będzie zespół NA PEŁNEJ, znany z parodii popowych hitów. Wystąpią dla nas także maluchy z przedszkoli Akademia SmykaChatka Puchatka oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielgolesie.

Wśród atrakcji znajdą się również: licytacja, pokaz zumby, kiermasz książek używanych, loteria fantowa, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, tort, gofry, wata cukrowa, popcorn i poczęstunek w kawiarence. Na licytację trafią między innymi: bilety do kina i teatru, wizyta u stylistki paznokci, powerbank oraz obraz autorstwa uczennicy ZS w Siennicy, Martyny Kozłowskiej. Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy oraz malowanie buziek. Zainteresowanych nowymi technologiami w energetyce odnawialnej zapraszamy do Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii (w godzinach 16:00- 17:00), a tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o historii Siennicy i Zespołu Szkół zachęcamy do wizyty w Siennickim Muzeum Szkolnym (w godzinach 15:00-18:00). W międzyczasie goście będą mieli możliwość zmierzyć sobie ciśnienie i zbadać poziom cukru we krwi. Impreza zakończy się tradycyjnym „światełkiem do nieba” i ogniskiem z kiełbaskami oraz dyskoteką z zespołem RECORD

CZEKAMY NA WAS !

Zapraszamy sympatyków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, a także wszystkich wspierających szlachetny cel wydarzenia do wspólnej zabawy w ciepłej atmosferze i przy słodkim poczęstunku oraz zachęcamy do hojnego ofiarodawstwa.

 Sylwia Zbiciak    

 

 

   Grażyna Zdun

Szef sztabu w Zespole Szkół w Siennicy

 

 

 

 

PROGRAM XXVI FINAŁU WOŚP W SIENNICY

 

14:00 – ROZPOCZĘCIE, WYSTĘP UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ W  SIENNICY

14:15 – WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA „ CHATKA PUCHATKA”

14:45 – LICYTACJA

15:00 TORT

15:30 – WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA „ AKADEMIA SMYKA”

15:50 – LICYTACJA

16:05 – WYSTĘP UCZNIÓW ze Szkoły Podstawowej w  WIELGOLESIE

16.30 – ZUMBA - POKAZ TANECZNY

17. 00 – NA PEŁNEJ, pa

17.30 – POKAZ FAJERWERKÓW ORAZ OGNISKO Z KIEŁBASKAMI

17.45-18.15 – DYSKOTEKA „RECORD”

W GODZINACH 14-18   ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ  DO STREFY ZDROWIA I URODY, ROZRYWKI ORAZ STREFY KULINARNEJ. W KAŻDEJ ZE STREF CZEKAJĄ ATRACJE DLA DZIECI ORAZ RODZICÓW.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Gadżety dla każdego wolontariusza- DSC0117b