piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Wizyta w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct

Dnia 15 grudnia 2017r. uczniowie klasy I i II technikum wyjechali na programową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct,  podczas której uczniowie poznali najnowsze propozycje Unii Europejskiej dotyczące polityki młodzieżowej. Zdobyli informacje na temat programów stażowych, wolontariatu oraz studiów i szkoleń proponowanych przez kraje zrzeszone w Unii. Następnie w Muzeum Narodowym młodzież wzięła udział w lekcji na temat „Biblia w obrazach”, aktywnie uczestnicząc w rozpoznawaniu analogii  staro-  i nowotestamentowych motywów. Po części edukacyjnej wycieczki przyszedł czas na mikołajkowy seans filmowy w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki. Wyjeżdżając ze stolicy wszyscy cieszyli oczy przepięknymi iluminacjami bożonarodzeniowymi na Starym Mieście, Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie. Kolejne wycieczki w planach.