piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Zabawa w Room Escape

   27 listopada 2017r. byliśmy na wycieczce w Warszawie. Podczas tego wyjazdu mieliśmy okazję dobrze bawić się w Room Escape w pokojach:  „Muzeum”, „Wehikuł czasu”, „Rycerski”. Aby wydostać się z pokoi musieliśmy złamać wiele szyfrów i kodów, skojarzyć pewne fakty, a przede wszystkim współpracować ze sobą. Wszystkim grupom udało się wydostać ze swoich pokoi przed upływem wyznaczonego czasu. Po tej niezwykle ekscytującej zabawie, wprowadziliśmy się w świąteczny nastrój oglądając film „Listy do M,3”. Wycieczkę zakończyliśmy zwiedzaniem Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim i obejrzeniem wystawy prac plastycznych wybitnego artysty z Krakowa, pana Jana Pawluśkiewicza.

Wszystkim, którzy jeszcze nie byli  w Room Escape, bardzo polecamy ten rodzaj zabawy.

My już planujemy kolejny wypad do Room Escape.

Klasa II gimnazjum