piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018

    W poniedziałek  4 września 2017 roku powitaliśmy nowy rok szkolny, który rozpoczęliśmy od mszy świętej w siennickim kościele. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Pan dyrektor Zbigniew Piłatkowski powitał wszystkich zebranych, zwłaszcza klasę pierwszą technikum obsługi turystycznej, która została objęta patronatem firmy Rainbow.  Dzięki patronatowi klasa wyjedzie na zieloną szkołę, odwiedzi siedzibę biura Rainbow, otrzyma dofinansowania do nagród w konkursach branżowych, będzie miała możliwość ukończenia kursów animatora, pilota i rezydenta. 

       Tego dnia szczególnie uroczystą oprawę miało zaprzysiężenie pocztu sztandarowego Zespołu Szkół, w skład którego weszli uczniowie  klas trzecich gimnazjum: Natalia Andrzejczuk, Katarzyna Chabrowska, Aleksandra Płatek, Julia Wójcik, Jakub Mazek oraz Mateusz Michalak. Wszystkim uczniom, pracownikom i sympatykom naszej szkoły  życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

A. Czyżkowska