piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Jakie bryły przestrzenne możemy spotkać na co dzień?

Karol Duszczyk uczeń 3b  naszego gimnazjum po raz drugi został stypendystą „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”.  Projekt realizowany w ramach projektu wynikał z zainteresowań i uzdolnień Karola, który w tym roku szkolnym został finalistą Olimpiady Matematycznej Juniorów, w związku z czym był zwolniony z egzaminu gimnazjalnego w części matematycznej z maksymalnym wynikiem. Karol uzyskał także wyróżnienie wkonkursie "Kangur matematyczny".
Tytuł projektu, który powstał w ramach stypendium brzmi: "Jakie bryły przestrzenne możemy spotkać na co dzień?" Zapraszamy o zapoznania się z prezentacją.