piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Najlepszy Gimnazjalista

Dnia 9 czerwca w Salezjańskim Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim odbyła się XI edycja konkursu na Najlepszego Gimnazjalistę powiatu mińskiego pod hasłem "Supergimbus 2017". Celem konkursu było promowanie uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, szerokie zainteresowania, aktywnie działających w swoim środowisku lokalnym. Nasze gimnazjum reprezentował Karol Duszczyk, uczeń klasy III b. Wspierała go grupa koleżanek i kolegów z klasy. Miło nam poinformować, że Karol zajął II miejsce tym konkursie. Otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Gratulujemy!