piątek, grudzień 14, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

uroczystość Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów

Dnia 16 maja 2017r. w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów. Są to konkursy o zasięgu wojewódzkim, organizowane przez MSCDN, których laureaci są zwolnieni z danej części egzaminu gimnazjalnego i w pierwszej kolejności przyjmowani do wybranych przez siebie szkół. W tegorocznej edycji w konkursach z 14 przedmiotów wzięło udział razem  55734 uzdolnionych gimnazjalistów z czego 664 uzyskało tytuł laureata. W konkursie fizycznym brało udział 2590 uczniów z czego 62 zostało laureatami, a 24 finalistami. Z naszego powiatu jest dwóch laureatów: Karol Duszczyk z Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Dawid Uchal z Gimnazjum nr. 2 w Sulejówku.    Do udziału zaproszono laureatów, rodziców, opiekunów prawnych, nauczycieli i dyrektorów szkół. Uroczystość była okazją do spotkania z Mazowiecką Kurator Oświaty, a także tegorocznymi organizatorami konkursów: Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.