środa, styczeń 16, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

VII Regionalny Turniej Turystyczno-Krajoznawczy dla Dzieci i Młodzieży w Siennicy

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy, mińskim oddział PTTK i Lokalna Grupa Działania Ziemi Mińskiej po raz siódmy zapraszają do wspólnej turystycznej rywalizacji dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. VII Regionalny Turniej Turystyczno-Krajoznawczy dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się 23 maja 2017 r. (wtorek) w ZS w Siennicy o godzinie 9:00 pod hasłem „A czy znasz ty, bracie młody, Twoje ziemie, twoje wody?”.

Celem tegorocznej edycji turnieju jest promowanie walorów turystycznych Ziemi Mińskiej oraz uczczenie 150 rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego.

 

Tradycyjnie trzyosobowe drużyny pochwalą się wiedzą teoretyczną obejmującą zagadnienia: krajoznawcze, turystyczne oraz topograficzne z obszaru Ziemi MińskiejUczestnicy Turnieju  utwierdzą się w przekonaniu, że w poszukiwaniu wrażeń i pięknych widoków nie trzeba wyjeżdżać daleko, wystarczy poznawać to, co mamy pod bokiem. Ponadto zostaną poddane weryfikacji umiejętności praktyczne uczniów w następujących konkurencjach: turystyczne ABC (rozpoznawanie roślin i walorów turystycznych Ziemi Mińskiej, prezentacja zdjęcia), turystyczny rower (tor przeszkód) oraz turystyczny marsz na orientację z elementami samarytanki.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych www.zssiennica.pl .  Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są w sekretariacie ZS w Siennicy ul. Mińska 38, 05-332 Siennica, tel. (25) 757 22 24, fax.: (25) 757 79 56, e-mail:  do 19 maja 2017 r. do godziny 15:00.

Z turystycznym pozdrowieniem Organizatorzy Turnieju.

Attachments:
Download this file (karta zgłoszenia.doc)karta zgłoszenia[ ]54 kB
Download this file (REGULAMIN Turnieju 2017.doc)REGULAMIN Turnieju 2017[ ]258 kB
Download this file (zgoda rodziców,opiekunów.doc)zgoda rodziców,opiekunów[ ]30 kB