środa, styczeń 16, 2019

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Puchar jest Nasz…… sia la la la :) !!!

Pod koniec marca w Naszej szkole odbył się Turniej Drużyn Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy. Rozgrywki przeprowadzone zostały w kategorii gimnazjum a uczestniczyły w nich okoliczne  szkoły. Trzeba przyznać, że mimo iż dla niektórych być może był to pierwszy taki turniej, to widać było spory potencjał wśród zawodników i chęć do takiej formy sportowej rywalizacji. Dodatkowym smaczkiem  był charakter turnieju czyli wspólna zabawa integracja no i oczywiście rywalizacja sportowa chłopców i dziewcząt, co zwykle nie zdarza się zbyt często na takich turniejach. Nasza drużyna nie okazała się zbyt gościnna i zajęła 1 miejsce co w zupełności nam nie przeszkadza ;) Jednak warto wspomnieć, że pozostałe drużyny również pokazały sportowego ducha i podjęły rękawicę bo wyniki były na tzw. „styku”.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową, zdjęcia oraz skład Naszej drużyny….

  1. Siennica
  2. Huta Mińska
  3. Wielgolas
  4. Jeruzal

Skład: Dominika Trzmiel, Klaudia Milewska, Weronika Chmielewska, Klaudia Kazimierczyk, Natalia Andrzejczuk, Piotr Rumak, Marcin Luba, Arek Jackowski, Filip Zięba, Kacper Ostrowski, Patryk Chojecki,

Trener : Pan Tomasz Parobczyk

Gratulujemy J