niedziela, grudzień 09, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Głosuj na Laboratorium

Szanowni Państwo,

z radością informuję, że Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii w Siennicy zostało nominowane w Plebiscycie Inwestujemy w dzieci 2016 organizowanym przez ogólnopolski portal CzasDzieci.pl. To konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych i najbardziej wartościowych inwestycji infrastrukturalnych dedykowanych dzieciom w województwach małopolskim, mazowieckim, łódzkim, pomorskim, dolnośląskim i śląskim.

Portal CzasDzieci.pl świadomy tego, że otoczenie ma znaczenie dla wielokierunkowego rozwoju dzieci, postanowił przyjrzeć się bliżej miejscom, obiektom i infrastrukturze, które wspierają rozwój najmłodszych. Bo czy istnieje lepsza inwestycja niż w rozwój dzieci? Konkurs bierze pod lupę lokalną infrastrukturę. Po co? Po to, by udowodnić, że Polska świetnymi inwestycjami dla najmłodszych stoi. Pokazuje, że nie brak u nas świetnych pomysłów, pasji i fantastycznych ludzi, którzy słowa w czyny zamieniają, dając dzieciom nie tylko ogrom radości, ale miejsca, w których mogą rozwijać się naprawdę.

Trwa właśnie drugi etap Konkursu - głosowanie na najlepszą inwestycję dla dzieci w 2016! Głosowanie potrwa do 10 marca. Formularz głosowania na inwestycję publiczną dostępny tutaj: http://inwestujmywdzieci.pl/ankieta-inwestycje-publiczne-2016.php 


W Plebiscycie Inwestujemy w dzieci 2016 zostaną przyznane dwie nagrody: Nagroda Główna Jury oraz Nagroda Rodziców w każdym regionie objętym konkursem. Nagrody Rodziców zostaną przyznane na podstawie ilości otrzymanych głosów w II etapie Konkursu, dlatego zachęcam do zamieszczenia na Państwa stronach internetowych lub profilach społecznościowych informacji o nominacji i głosowaniu.

Po szczegółowe informacje o plebiscycie odsyłam do strony: http://inwestujmywdzieci.pl/

Pozdrawiam,

Magdalena Kurowska

Redaktor-Koordynator Warszawa/Łódź

Grupa CzasDzieci.pl