niedziela, grudzień 09, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Wycieczka do Wilanowa i Warszawy

      W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem ferii zimowych, a dokładnie 10 lutego, odbyła się wycieczka klasy 1T.

     Pojechaliśmy na jeden dzień do Warszawy. Pierwszym pmiejscem  docelowym było Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Na miejscu zaskoczyła nas przepiękna architektura barokowa rezydencji. Zostaliśmy oprowadzeni po muzeum przez przemiłą przewodniczkę, która opowiedziała nam wiele interesujących rzeczy związanych z tym miejscem. Kolejną atrakcją  naszej wyprawy był pobyt na  Lotnisku im. F. Chopina. Dowiedzieliśmy się,  jak wygląda prawidłowa odprawa blietowo-bagażowa i osobista oraz jakie usługi oferuje największe lotnisko w Polsce.        Każdy z nas na długo zapamięta ten wyjątkowo interesujący wyjazd. Na chwilę obecną wszyscy rozmyślamy nad obraniem kierunku nowej podróży.

Sz. Zwierz, 1 T