środa, grudzień 12, 2018

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Studniówka 2017

21 stycznia w murach naszej szkoły odbył się BAL STUDNIÓWKOWY. Otwarcia dokonał dyrektor szkoły. W kilku słowach wyraził radość między innymi i z tego powodu, że studniówka odbywa się w murach szkoły. Przypomniał sukcesy tegorocznych maturzystów.  Poloneza tańczono do melodii z filmu „Czas honoru”. Choreografię przygotował pan Jakub Maguza, a nad przygotowaniem dekoracji czuwała pani Anna Jackowska.

Chodzonego poprowadził pan dyrektor Zbigniew Piłatkowski z uczennicą klasy IV TT Weroniką Nowicką. Klaudyna Soczewka tańczyła ze swoim wychowawcą panem Robertem Rowickim, zaś wychowawczynię klasy IV TT panią Katarzynę Gójską, w polonezie poprowadził Marcin Jarek. Maturzyści w pięknych słowach podziękowali wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu balu, przeprosili za zmartwienia, których byli przyczyną. Zabawa trwała do rana.