Zespół Szkół z Siennicy
wśród najlepszych techników w kraju!

9 stycznia 2020 r. ogłoszono wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Z dumą informujemy, że według prestiżowego Rankingu Perspektywy 2020, Technikum w Zespole Szkół w Siennicy znalazło się wśród 200 najlepszych techników w Polsce.

Slider

Kształcenie na odległość nowe regulacje prawne MEN

Dyrektor Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy informuje, iż decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się "koronawirusa" od 25 marca br. zajęcia dydaktyczne zostają wznowione w trybie zdalnego nauczania. Dyrektor Zespołu Szkół zobowiązuje wszystkich uczniów do wykonywania zadań i prac wysyłanych przez nauczycieli za pośrednictwem komunikacji elektronicznej. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z nowymi regulacjami prawnymi MEN dotyczącymi kształcenia na odległość. 

Muzeum

Stanisław i Halina Marek - honorowi obywatele gminy - wniosek

Stanisław i Halina Marek - honorowi obywatele gminy - wniosek

Stanisław i Halina Markowie

Stanisław i Halina Markowie

Biblioteka

VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Narodowe czytanie 2019

Narodowe czytanie 2019

OGŁOSZENIE

informuję, że od dnia 23 marca 2020 r. do odwołania

- zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa interesantów oraz obowiązuje całkowity zakaz wejścia na teren placówki

- jedynym sposobem kontaktowania jest:

W pozostałych nagłych sprawach obowiązuje wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty.

Z poważaniem - Agnieszka GAŃKO

Dyrektor Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich