Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Szkoła Ponadgimnazjalna też ma swojego Mistrza……..!!!

Reprezentacja ZS w Siennicy w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych równie udanie pokazała się w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu  Mińskiego co gimnazjum i również ma swojego mistrza. Paweł Żaczek został Mistrzem Powiatu Mińskiego w skoku w dal. Co więcej Paweł został multimedalistą tych zawodów gdyż zdobył także 2 brązowe medale w biegu na 100m oraz sztafecie 4x100m. Oprócz Pawła medal w sztafecie zdobyli także: Piotr Żaczek, Filip Wójcik i Krystian Drozdowski. Gratulujemy :) Żeńska sztafeta w składzie: Ewa Ajchner, Emilia Ajchner, Ola Pasik, Sandra Witowska zajęła 5 miejsce.