Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Kartki z powstania

                "Kartki z powstania" to przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie "Pamiętnika z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego, które klasa 3tt obejrzała w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Pogłębiając wiedzę na temat powstań narodowych młodzież obejrzała tego dnia wystawę zorganizowaną w Miejskiej Bibliotece Publicznej, tym razem na temat powstania styczniowego. Korzystając z gościnności biblioteki wszyscy mieli możliwość zapoznania się z zasobami wypożyczalni, czytelni i gralni. Gralnia jest miejscem, gdzie  można  grać w najnowsze gry planszowe, układać puzzle czy posłuchać muzyki z płyt winylowych. Polecamy korzystanie z bogatych zasobów wypożyczalni  maturzystom i wszystkim szukającym najnowszych książek i czasopism , które pomogą w nauce. Każdy z nas znalazł tam coś dla siebie- książkę, film, grę. Wycieczka klasy 3tt odbyła się w tłusty czwartek, tak więc po nakarmieniu ducha przyszła pora na nakarmienie ciała, gdyż tego dnia obowiązkowo należy zjeść pączka!