Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Policzyliśmy Górę Grosza

Dziękujemy wszystkim klasom za włączenie się w charytatywną akcję Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy dla dzieci wychowujących się poza własna rodziną. Okazuje się, że najmniejszy grosz może się przydać. A oto wyniki zbiórki groszy w liczbach:

Zebraliśmy ponad 26 kg monet, w tym:

18 pięćdziesięciogroszówek,

340 dziesięciogroszówek,

1773 pięciogroszówek,

3889 dwugroszówek,

7053 jednogroszówek.

 

 

Pojawiły się też złotówki i dwuzłotówki, co łącznie dało kwotę 327zł i 26gr. Najwięcej monet i najwięcej pieniędzy w przeliczeniu na jednego ucznia zebrała klasa III TEO, natomiast największą sumę pieniędzy udało się zebrać klasie IIIa. Grosze skrupulatnie zliczyli uczniowie klasy IIIa i IIt. Zapakowane pieniądze wysłaliśmy na adres Towarzystwa Nasz Dom. Dziękujemy za zrozumienie i zaangażowanie się w pomoc potrzebującym.