Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

WIELKA ORKIESTRA W SERCU SIENNICY

14 STYCZNIA: WIELKA ORKIESTRA W SERCU SIENNICY

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie zapraszają na XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Siennicy.

W tym roku w naszej szkole już po raz siódmy będzie miał miejsce finał największego i najbardziej lubianego wydarzenia charytatywnego w Polsce. Tegorocznym celem przyświecającym imprezie jest zbiórka pieniędzy na leczenie noworodków. Dwudziestu ośmiu wolontariuszy, uczniów ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, od rana będzie kwestowało, aby zebrać jak najwięcej funduszy na ten niezwykle ważny cel.

 

 

ATRAKCJE

W programie imprezy znajdą się atrakcje dla dużych i małych. Naszym gościem będzie zespół NA PEŁNEJ, znany z parodii popowych hitów. Wystąpią dla nas także maluchy z przedszkoli Akademia SmykaChatka Puchatka oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielgolesie.

Wśród atrakcji znajdą się również: licytacja, pokaz zumby, kiermasz książek używanych, loteria fantowa, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, tort, gofry, wata cukrowa, popcorn i poczęstunek w kawiarence. Na licytację trafią między innymi: bilety do kina i teatru, wizyta u stylistki paznokci, powerbank oraz obraz autorstwa uczennicy ZS w Siennicy, Martyny Kozłowskiej. Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy oraz malowanie buziek. Zainteresowanych nowymi technologiami w energetyce odnawialnej zapraszamy do Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii (w godzinach 16:00- 17:00), a tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o historii Siennicy i Zespołu Szkół zachęcamy do wizyty w Siennickim Muzeum Szkolnym (w godzinach 15:00-18:00). W międzyczasie goście będą mieli możliwość zmierzyć sobie ciśnienie i zbadać poziom cukru we krwi. Impreza zakończy się tradycyjnym „światełkiem do nieba” i ogniskiem z kiełbaskami oraz dyskoteką z zespołem RECORD

CZEKAMY NA WAS !

Zapraszamy sympatyków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, a także wszystkich wspierających szlachetny cel wydarzenia do wspólnej zabawy w ciepłej atmosferze i przy słodkim poczęstunku oraz zachęcamy do hojnego ofiarodawstwa.

 Sylwia Zbiciak    

 

 

   Grażyna Zdun

Szef sztabu w Zespole Szkół w Siennicy

 

 

 

 

PROGRAM XXVI FINAŁU WOŚP W SIENNICY

 

14:00 – ROZPOCZĘCIE, WYSTĘP UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ W  SIENNICY

14:15 – WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA „ CHATKA PUCHATKA”

14:45 – LICYTACJA

15:00 TORT

15:30 – WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA „ AKADEMIA SMYKA”

15:50 – LICYTACJA

16:05 – WYSTĘP UCZNIÓW ze Szkoły Podstawowej w  WIELGOLESIE

16.30 – ZUMBA - POKAZ TANECZNY

17. 00 – NA PEŁNEJ, pa

17.30 – POKAZ FAJERWERKÓW ORAZ OGNISKO Z KIEŁBASKAMI

17.45-18.15 – DYSKOTEKA „RECORD”

W GODZINACH 14-18   ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ  DO STREFY ZDROWIA I URODY, ROZRYWKI ORAZ STREFY KULINARNEJ. W KAŻDEJ ZE STREF CZEKAJĄ ATRACJE DLA DZIECI ORAZ RODZICÓW.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Gadżety dla każdego wolontariusza- DSC0117b