Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Wizyta w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct

Dnia 15 grudnia 2017r. uczniowie klasy I i II technikum wyjechali na programową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct,  podczas której uczniowie poznali najnowsze propozycje Unii Europejskiej dotyczące polityki młodzieżowej. Zdobyli informacje na temat programów stażowych, wolontariatu oraz studiów i szkoleń proponowanych przez kraje zrzeszone w Unii. Następnie w Muzeum Narodowym młodzież wzięła udział w lekcji na temat „Biblia w obrazach”, aktywnie uczestnicząc w rozpoznawaniu analogii  staro-  i nowotestamentowych motywów. Po części edukacyjnej wycieczki przyszedł czas na mikołajkowy seans filmowy w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki. Wyjeżdżając ze stolicy wszyscy cieszyli oczy przepięknymi iluminacjami bożonarodzeniowymi na Starym Mieście, Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie. Kolejne wycieczki w planach.