Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Zabawa w Room Escape

   27 listopada 2017r. byliśmy na wycieczce w Warszawie. Podczas tego wyjazdu mieliśmy okazję dobrze bawić się w Room Escape w pokojach:  „Muzeum”, „Wehikuł czasu”, „Rycerski”. Aby wydostać się z pokoi musieliśmy złamać wiele szyfrów i kodów, skojarzyć pewne fakty, a przede wszystkim współpracować ze sobą. Wszystkim grupom udało się wydostać ze swoich pokoi przed upływem wyznaczonego czasu. Po tej niezwykle ekscytującej zabawie, wprowadziliśmy się w świąteczny nastrój oglądając film „Listy do M,3”. Wycieczkę zakończyliśmy zwiedzaniem Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim i obejrzeniem wystawy prac plastycznych wybitnego artysty z Krakowa, pana Jana Pawluśkiewicza.

Wszystkim, którzy jeszcze nie byli  w Room Escape, bardzo polecamy ten rodzaj zabawy.

My już planujemy kolejny wypad do Room Escape.

Klasa II gimnazjum