Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Najlepszy Gimnazjalista

Dnia 9 czerwca w Salezjańskim Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim odbyła się XI edycja konkursu na Najlepszego Gimnazjalistę powiatu mińskiego pod hasłem "Supergimbus 2017". Celem konkursu było promowanie uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, szerokie zainteresowania, aktywnie działających w swoim środowisku lokalnym. Nasze gimnazjum reprezentował Karol Duszczyk, uczeń klasy III b. Wspierała go grupa koleżanek i kolegów z klasy. Miło nam poinformować, że Karol zajął II miejsce tym konkursie. Otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Gratulujemy!