Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

uroczystość Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów

Dnia 16 maja 2017r. w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów. Są to konkursy o zasięgu wojewódzkim, organizowane przez MSCDN, których laureaci są zwolnieni z danej części egzaminu gimnazjalnego i w pierwszej kolejności przyjmowani do wybranych przez siebie szkół. W tegorocznej edycji w konkursach z 14 przedmiotów wzięło udział razem  55734 uzdolnionych gimnazjalistów z czego 664 uzyskało tytuł laureata. W konkursie fizycznym brało udział 2590 uczniów z czego 62 zostało laureatami, a 24 finalistami. Z naszego powiatu jest dwóch laureatów: Karol Duszczyk z Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Dawid Uchal z Gimnazjum nr. 2 w Sulejówku.    Do udziału zaproszono laureatów, rodziców, opiekunów prawnych, nauczycieli i dyrektorów szkół. Uroczystość była okazją do spotkania z Mazowiecką Kurator Oświaty, a także tegorocznymi organizatorami konkursów: Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.