Slajdy

Please update your Flash Player to view content.

Logo szkoły - zakaz wprowadzania zmian (2)

logo strona1

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagog rekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Puchar jest Nasz…… sia la la la :) !!!

Pod koniec marca w Naszej szkole odbył się Turniej Drużyn Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy. Rozgrywki przeprowadzone zostały w kategorii gimnazjum a uczestniczyły w nich okoliczne  szkoły. Trzeba przyznać, że mimo iż dla niektórych być może był to pierwszy taki turniej, to widać było spory potencjał wśród zawodników i chęć do takiej formy sportowej rywalizacji. Dodatkowym smaczkiem  był charakter turnieju czyli wspólna zabawa integracja no i oczywiście rywalizacja sportowa chłopców i dziewcząt, co zwykle nie zdarza się zbyt często na takich turniejach. Nasza drużyna nie okazała się zbyt gościnna i zajęła 1 miejsce co w zupełności nam nie przeszkadza ;) Jednak warto wspomnieć, że pozostałe drużyny również pokazały sportowego ducha i podjęły rękawicę bo wyniki były na tzw. „styku”.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową, zdjęcia oraz skład Naszej drużyny….

  1. Siennica
  2. Huta Mińska
  3. Wielgolas
  4. Jeruzal

Skład: Dominika Trzmiel, Klaudia Milewska, Weronika Chmielewska, Klaudia Kazimierczyk, Natalia Andrzejczuk, Piotr Rumak, Marcin Luba, Arek Jackowski, Filip Zięba, Kacper Ostrowski, Patryk Chojecki,

Trener : Pan Tomasz Parobczyk

Gratulujemy J